Тим часом «Ярмарок можливостей» закінчився, але свято ще відчувалося. Діти роз'їхались по своїм селам, вражені від того, скільки заходів для них влаштували. Учні мали можливість взяти участь у майстер класі з мейк-апу, стильних зачісок, оригамі. Із задоволенням смакували різними видами випічки, якими щедро пригощали працівники садочків, а у танцювальному флешмобі «З Доманівкою в серці» взяли участь близько 100 учнів. Найбільш спортивні і завзяті діти брали участь у велоестафеті, «Тамбайському боксі», веселих естафетах. Розумні та кмітливі змагалися в шаховому турнірі та «бібліотечному флешмобі». Закінчився «Ярмарок» масовим забігом.
Задоволені всі: діти, батьки, керівництво об'єднаної громади, і представники програми DOBRE, чий проект «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» допоміг у проведенні заходу. Там кажуть, що цього хотіли самі учні під час круглих столів, де обговорювались своєрідні точки підйому громадської активності.
З самого початку у Доманівській об'єднаній територіальній громаді вирішили: так, ми далеко не заможні, і тому повинні навчитись дбати про себе, а для цього треба мати нові знання. А хто знає краще учбовий процес, ніж педагог з 30-річним стажем?
У цьому році взяли участь у реалізації українсько-польського проекту «Співпраця об'єднаних громад для участі громадськості в управління освітою». Провели засідання круглого столу з впровадження заходів з енергозбереження для закладів соціальної сфери, мешканців багатоповерхових будинків та представників ОСББ. Прийняли експертів програми DOBRE, та обговорили з ними потенціал громади, зокрема особливості проведення її діагностичного аналізу. Отримали право участі в польському проекті „Застосування евалюації в процесі ефективного управління об'єднаною громадою". Навчились тому, як впроваджувати бюджет участі. Виявилось, що ця ідея доволі проста - в загальному бюджеті громади виділяється певна сума, розподіл якої повністю залежить не від селищного голови і депутатів, а від звичайних мешканців громади.
У Доманівці продовжують вчитися. Багато корисних порад представники селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету, старости сіл Петропавлівка, Царедарівка, та актив Фонду розвитку селища Доманівка отримали від час тренінгу "Роль та методи інформаційної діяльності для влади і громади. Отримуємо зворотній зв`язок".