OUR COMPANY
Bring Your Ideas to Life
Everything that you dreamed of can be brought to life exactly at the moment when you decide to win.
Дніпропетровська область
Новоолександрівська громада
Дніпропетровська область
Царичанська громада
#Ми_з_DOBRE спочатку робили те, що потрібно. Потім зробили те, що можливо. І раптом виявилося, що ми робимо неможливе!

Жовтень 2016 року – відібрані до співпраці з USAID "DOBRE".

Грудень 2016 року – підписано протокол про співробітництво між Царичанською селищною радою та Cooperative Housing Foundation.

Вересень 2017 року – сформована Стратегія розвитку Царичанської ТГ (4 стратегічні цілі, 20 завдань, 84 проєкти).

Травень 2017 року – визначено зміст ідей проєктів в рамках програми "DOBRE" за активностями.

Травень – листопад 2017 року – реалізація перших 3-х проєктів (YOUTH PROJECT - впровадження STEM-освіти в Царичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів; QUICK WINS – створення комп'ютерних класів шкіл Бабайківка, Преображенка, Прядівка та поповнення комп'ютерами класу Царичанської опорної школа І-ІІІ ст. та INVENTORY – облаштування технікою і обладнанням зали засідань для створення сучасних умов роботи для виконавчого комітету Царичанської селищної ради).

2019 рік – SDIP _TABLETS (визначення думки жителів громади щодо визначення вибраних послуг SDIP за допомогою планшетів з використанням автоматизованої системи DOBRE.Pytannya).

Січень 2020 року - SDIP 1 (поставка автопідйомника ВИПО-18-01 на базі МАЗ-4371).

2020-2021 роки – активності LED, YOUTH CENTER, STRATEGY та відповідно реалізація проєктів з трансформації закладу Публічна бібліотека Царичанської селищної ради у діловий та культурний центр громади (інформаційно-ресурсна зона туризму – зона 1 "Історія", молодіжний центр - зона 2 "Молодь", сучасна та креативна бібліотека - зона 3 "Знання")

Ціль до серпня 2021 року – проєкт з міжмуніципального співробітництва по облаштуванню сучасним обладнанням приміщення клініко-діагностичної лабораторії КП "Царичанська центральна лікарня" Царичанської селищної ради.

А далі великий перелік набутих з командою DOBRE нових можливостей (механізмів) для самореалізації населення - Бюджет участі, Е-петиція, залучення мешканців до бюджетного процесу "Симулятор бюджету Царичанської ТГ"…..

We don't stop in our development and hope for fruitful cooperation in future.
Дніпропетровська область
Васильківська громада
Дніпропетровська область
Покровська громада
Івано-франківська область
Більшівцівська громада
Івано-франківська область
Більшівцівська громада
Харківська область
Мереф'янська громада
Харківська область
Старосалтівська громада
Херсонська область
Асканія-Нова громада
Херсонська область
Станіславська громада
Станіславська територіальна громада є учасницею Програми "DOBRE" (Децентралізації приносить кращі результати та ефективність), яка виконується «Глобал Комьюнітіз» у співпраці з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) з 2018 року. Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу.
Завдяки Програма DOBRE та програмним спеціалістам Анна Загорулько, Наталья Сафронова, Yulia Malko @Сергій Карелін, @Yulia Zabaldina @Vitaliy Yurkiv, @Александр Муратов, @Назар Глинський, Анна Никулина ми вчимося, розвиваємося та втілюємо ідеї.
За цей час реалізовано декілька проектів:
- Радіо Голос громади;
- #ГромадаБезСміття;
- Соціокультурний простір для громади;
- Створення простору для активного відпочинку молоді Станіславської ТГ;
- Облаштування дитячих майданчиків Станіславської ТГ;
- Реконструкція артсвердловин у с. Станіслав та с. Широка Балка.
Завдяки Програмі DOBRE ми отримуємо не тільки фінансову підтримку, забезпечення технічним обладнанням, а й корисну інформацію, змістовні навчальні курси, нові знайомства та партнерства.
#DOBRE - це справді ДОБРЕ.
Made on
Tilda